Služby

Externí vedení účetnictví

Zajistíme vám vedení účetnictví pro právnické i fyzické osoby včetně závěrkových prací a zpracování všech souvisejících daňových tvrzení.

Naší specializací je vedení účetních agend pro subjekty podnikajících v mezinárodním obchodu či lékařství. Máme ale také bohaté zkušenosti například s vedením účetnictví tuzemských dceřinných společností zahraničních vlastníků.

Daňové poradenství

Poskytneme vám kompletní poradenství v oblasti daní, včetně zastupování před správcem daně, přípravy odborných stanovisek či analýz v oblasti daňového práva a zpracování příslušných daňových přiznání.

Sledujeme vývoj daňové legislativy a zajišťujeme našim klientům včasné a relevantní informace týkající se změn v této oblasti.

Personální a mzdové poradenství

Vyznáme se v kompletním vedení personální a mzdové agendy.

Zajistíme pro vás jednoduchý nábor nových zaměstnanců, včetně draftingu pracovněprávních smluv, dohod o mlčenlivosti, či komunikaci s příslušnými úřady a dalšími subjekty.

Ekonomické a obchodní poradenství

V souvislosti s vedením účetnictví jsme získali i bohaté zkušenosti a přesah do obecných otázek podnikání.

Svým klientům tak můžeme nabídnout například znalost bankovních a živnostenských předpisů a zajistit komplexní poradenství, které účetnictvím nezačíná ani nekončí.

Právní poradenství

V návaznosti na vedení účetnictví zajišťujeme i navazující požadavky a přání našich klientů v právní oblasti, především v oblasti práva obchodních korporací.

Spolupráce s externím advokátem nám umožňuje řešit i komplexní právně-ekonomické problémy naši klientů, kteří tak nemusí vyhledávat pomoc ze strany advokátních kanceláří.

Poskytování sídel

Svým klientům jsme schopni zajistit sídlo a veškerou s tím spjatou administrativu poštovní i datové schránky.

V rámci našich služeb můžeme zajistit také potřebné zasedací a kancelářské místnosti, naši klienti tak nemusí vyvíjet náklady na provoz vlastních kanceláří.